Карбальєс Баена виграє Белградський марафон у Монфіса

Іспанець Роберто Карбальєс Баена здобув другу перемогу над Топ-20 у своїй кар'єрі в драматичній грі 6-1, 3-6, 7-6 (4) над Гаелем Монфісом у нічному марафоні в середу, вийшовши у чвертьфінал Відкритого чемпіонату Белграда.

Карбальєс Баена, який виграв турнір серії ATP Challenger на цьому ж місці в минулому місяці, був у вогні проти 15 ракетки світу Монфіса. Він вів з рахунком 4:0 в першому сеті і з перервою в другому, але француз, який шукав свою другу перемогу в сезоні (1-3), до самого кінця не припиняв боротьбу.

Що чекає Баена далі?

Карбальєс Баена забронював чвертьфінальний поєдинок проти восьмого сіяного Федеріко Дельбоніса, який йде за своїм другим титулом на рівні туру. Іспанець буде прагнути поліпшити свій рекорд ATP Head2Head проти Дельбоніса, який виграв усі чотири зустрічі, зокрема зовсім нещодавно в Марбельї на початку сезону.

П'ятий сіяний Душан Лайович здобув єдину перемогу поспіль за день, пройшовши повз Джеремі Чарді та забронювавши місце в чвертьфіналі. Серб набрав 72 відсотки очок (28/39) після своєї першої подачі і продовжував тиснути на француза, створивши 18 можливостей для брейка. Лайович чотири рази переходив у гру на шляху до перемоги 6-3, 6-4.

Лайович зустрінеться з Андрієм Мартіном, який також зіткнувся з 18 брейк-пойнтами в своєму бою з третім сіяним Ніколозом Басилашвілі. Мартін зберіг 10 з цих пойнтів і, в свою чергу, зламав подачу дев'ять разів, щоб претендувати на перемогу з рахунком 6-1, 4-6, 7-6 (4) над чемпіоном Мюнхена за дві години і 29 хвилин.