Домінік Тійм програв Дієго Шварцману після 5-ти сетів

Турнір «Великого Шолома» вперше побачить в своєму півфіналі аргентинця, на ім’я Дієго Шварцман. Відкритий чемпіонат Франції з тенісу, мабуть, ще ніколи не бачив настільки напруженої баталії. Тепер давайте докладніше.

Більше подробиць

В одній четвертій фіналу кубка «Великого Шолома» зійшлися між собою два справжніх майстра ракетки - уродженець Аргентини, Дієго Шварцман, а також австрієць, Домінік Тійм. Останній, треба сказати, став в 2020 році переможцем US Open, що, здавалося б, не повинно було додати ініціативності і надії аргентинцеві.

В цілому між гравцями було проведено 5 сетів. Остання гра включила в себе 3 сети, а загальний час зустрічі зайняв 5 годин 10 хвилин. Своєю чудовою грою, Шварцман зумів забезпечити собі місце в десятці кращих гравців за версією рейтингу ATP.

Підсумки

Таким чином, за те, щоб в кінцевому підсумку вийти в фінал, між собою будуть боротися Дієго Шварцман і переможець майбутнього матчу між італійцем, Янніком Сіннером, і іспанцем Рафаелем Надалем.

В той же день, 6 жовтня, аргентинські тенісистки зуміли здобути ще одну важливу перемогу. В одній четвертій фіналу того ж турніру, тенісистка Надя Подороска зуміла завдати нищівної поразки своєї супротивниці з України, на ім'я Евеліна Світоліна. Рахунок в кінцевому підсумку звівся до розгромних цифр (6: 4, 6: 2).